Aktuality základní školy

Vyhodnocení soutěže „Nakresli tři krále“

V celostátní výtvarné soutěži „NAKRESLI TŘI KRÁLE“ vyhrála Adriana Chytilová v kategorii II (4. a 5. ročník). Vítězné práce je možné prohlédnout v elektronické podobě na www.ado.cz (http://www.ado.cz/planovane-akce/do-trikralove-souteze-zaslalo-sve-obrazky-pres-tisic-deti). Originály budou vystavené spolu s dalšími vybranými […]

Posted in Obecné, Vše, Základní škola | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vyhodnocení soutěže „Nakresli tři krále“

Organizační schůzka v úterý 27. 2. 2018 v 16:00 hodin

Organizační schůzka v úterý 27. 2. 2018 v 16:00 hodin v základní škole. Přijděte všichni, kdo máte zájem účastnit se školního plesu jako pořadatelé nebo nám chcete pomoci při zajišťování sponzorských darů, […]

Posted in Obecné, Obrázek, Vše, Základní škola | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Organizační schůzka v úterý 27. 2. 2018 v 16:00 hodin

Slavíme Karneval

Posted in Mateřská škola, Obecné, Obrázek, Vše, Základní škola | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Slavíme Karneval

Informativní pohovory

Informativní pohovory dne: 25.1.2018  v 15:30 společně ve 2. třídě. U jednotlivých pedagogů se dovíte: Informace o plesu školy 17. 3.2018 Informace o prospěchu a chování Informace o škole v přírodě (Budišov nad Budišovkou) […]

Posted in Obrázek, Vše, Základní škola | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Informativní pohovory

Předvánoční výstava

Posted in Obecné, Obrázek, Vše, Základní škola | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Předvánoční výstava