Úspěchy žáků

Ocenění našich žáků ve školním roce 2017-2018

Děkujeme našim žákyním Elišce Kutálkové a Adriance Chytilové za kvalitní reprezentaci naší školy v okresním kole soutěže BIBLE A MY. Svou připravenost ve znalosti Bible dokazovaly dne 22. 11. 2017. V I. kategorii s přehledem vyhrála Eliška Kutálková.

Všechny její odpovědi byly správné. Dosáhla nejvyššího možného počtu bodů. Postupuje do ústředního kola BIBLE A MY, které se uskuteční 23. 3. 2018 ve Strážnici.

Blahopřejeme!

Ocenění našich žáků ve školním roce 2016-2017

• V okresním kole se nejlépe umístila Eliška Kutálková, která v první kategorii (žáci druhého a třetího ročníku) získala 2 místo.

Ocenění našich žáků ve školním roce 2015-2016

• Výtvarná soutěž Rozkvetlá zahrada – 2. místo Emma Fryčová (3. ročník)
  • Okresní kolo Pythagoriády 5.-11.místo Daniel Hostášek (5. ročník)
  • Soutěžní taneční přehlídka dětských souborů „O erb města Litovel“ 4.místo taneční kroužek pod vedením paní Šulavové.

Ocenění našich žáků ve školním roce 2014-2015

Ocenění společnosti Scio

• 1. místo v celostátní soutěži Srdce s láskou darované (žáci 4. a 5. ročníku)
  • 1. místo v literární části soutěže Evropa ve škole (Lenka Kuželová)