Aktuality mateřské školy

Organizace prázdninového provozu v mateřské škole

Mateřská škola bude otevřena: 1. 7. – 17. 7. 2020 17. 8. – 31. 8. 2020

Posted in Mateřská škola, Vše | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Organizace prázdninového provozu v mateřské škole

Od 25. 5. – znovuotevření mateřské školy

Děti mohou od 25. 5. znovu do mateřské školy. Účast mohou rodiče děti nahlásit do 18. 5. 2020. Rodiče jsou seznámeni se všemi pravidly zasláním osobního dopisu, doručeného do poštovní […]

Posted in Mateřská škola, Vše | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Od 25. 5. – znovuotevření mateřské školy

Ochrana zdraví MŠ

Níže příložený dokument se vztahuje na základní provozní podmínky mateřských škol po dobu trvání potřeby dodržování epidemiologických opatření a doporučení. Tento dokument stanoví pouze ty základní provozní podmínky, které se […]

Posted in Mateřská škola, Obecné, Vše | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ochrana zdraví MŠ

Zápis do MŠ pro školní rok 2020/2021

Vážení rodiče, letošní zápis do mateřské školy bude probíhat jinak, než obvykle. V našem zájmu je minimalizovat kontakty a vytvořit vhodné podmínky pro všechny zúčastněné, proto budeme zápis realizovat bez účasti […]

Posted in Mateřská škola, Vše | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zápis do MŠ pro školní rok 2020/2021

DOPORUČENÍ pro mateřské školy

k prevenci šíření onemocnění COVID-19 způsobeného novým koronavirem SARS-CoV-2 (dále jen „onemocnění“): Proškolení pracovníků v základních informacích, doporučeních a postupech k prevenci šíření onemocnění, např. uveřejněných na webu SZÚ http://www.szu.cz/tema/prevence/2019ncov, včetně doporučení k použití […]

Posted in Mateřská škola, Obecné, Vše | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem DOPORUČENÍ pro mateřské školy