Aktuality základní školy

Informace k provozu základní školy Vlkoš

V základní škole je povolena přítomnost prvního a druhého ročníku. Vyučující pedagogové jsou: Uhlířová, Horváthová, asistent pedagoga Rejzková. Vyučování pro všechny prvňáky a druháky začíná v 8:00 a končí 11:40. […]

Posted in Vše, Základní škola | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Informace k provozu základní školy Vlkoš

Den zemědělství v Horní Moštěnici

Časový harmonogram pro Den zemědělství v Horní Moštěnici Dobrý den, Chtěli bychom Vám sdělit přibližný časový harmonogram Dne českého zemědělství v Horní Moštěnici, který se uskuteční 9. 9. 2020 od 8 […]

Posted in Mateřská škola, Obecné, Obrázek, Vše, Základní škola | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Den zemědělství v Horní Moštěnici

Třídní schůzka základní školy

Milí rodiče, ve čtvrtek 10. září 2020 od 15:30 se koná třídní schůzka základní školy. Projednáme společně důležité informace, zajistěte si prosím na tuto dobu hlídání, účast alespoň jednoho rodiče […]

Posted in Obrázek, Vše, Základní škola | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Třídní schůzka základní školy

Rozvrhy hodin pro školní rok 2020 – 2021

Rozvrhy pro školní rok 2020 – 2021 jsou k nahlédnutí zde https://www.zsvlkos.cz/rozvrh-hodin/

Posted in Vše, Základní škola | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Rozvrhy hodin pro školní rok 2020 – 2021

Základní škola – informace k zahájení školního roku 2020/2021

1. 9. 2020 Slavnostní zahájení školního roku v 8:00 ve školní družině, slavnostní proslov, přivítání žáků, pohovory s třídními učiteli, žáci si vyzvednou přihlášku do školní družiny, nahlásí třídním učitelům, zda […]

Posted in Obrázek, Vše, Základní škola | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Základní škola – informace k zahájení školního roku 2020/2021