Plavecký výcvik 2017

Stejně jako v předchozích letech, tak i tento školní rok se děti z mateřské školy a žáci základní školy zúčastní plaveckého výcviku, zajišťovaného Plaveckou školou v Přerově. Plavecký výcvik bude probíhat v termínech:

 

  • od 12. ledna do 30. března 2017 pro žáky základní školy
  • od 12. ledna do 23. března 2017 pro žáky mateřské školy

 Odjezd od školy bude v 9.15 hodin.

  Výuka bude probíhat:

  • pro děti MŠ od 10.15 do 11.00 hodin
  • pro žáky ZŠ od 9.40 do 11.10 hodin

Příjezd k základní škole do 11.45 hod.

S sebou na plavecký výcvik budou mít žáci v podepsané igelitové tašce: plavky, ručník, sprchový gel v plastu, hřeben, koupací čepici (není podmínkou, týká se děvčat s dlouhými vlasy) a papírové kapesníky. Upozornění: nedávejte dětem župan, velkou osušku, sponky, řetízky a cenné věci. Veškeré věci a oblečení  dětí  budou podepsány.

Pokud bude dítě po nemoci, tak na základě písemného sdělení rodiče si vezme cvičební úbor a neplave.