Ukázka výcviku psů

Pátek 30. 9. – jako každý pátek- tělocvik!

Ale pozor! Tentokrát to bude psí hodina. Psí?!? Ano, i pejsci mohou cvičit, skákat, přeskakovat překážky anebo běhat po žebříku. A spoustu jiných věcí. Víte napřklad, že i pejsci mají svůj nástup? Že se musí u nohou majitele pěkně posadit a na jeho povel štěknout? Anebo že najdou nožík ve velkém prostoru jen po čichu?

To vše  měli možnost sledovat naše děti ze školky  i ze školy. Ve Vlkoši žije pan Štibora, který  se už více než 50 let věnuje výcviku psů a pejsků nejrůznějších ras. A pravidelně si rád s dětmi o psích mazlíčcích povídá a každoročně jim psí výcvik předvádí spolu s jinými členy kynologického klubu.

A tak se místní děti mají.

Mohou se svými pejsky přijít na „cvičák“,  dostanou dobré rady a naučí se svého pejska cvičit.

A mají dobrý příklad. Kynologický klub má ve svých řadách i mistry ČR.

Letos počasí přálo a tak si žáci pejsky nejen pohladili, ale také se s nimi na hřišti vesele vydováděli.

 

Děkujeme za neobvyklý tělocvik pane Štiboro!