Druhé místo ve fotbalovém turnaji

V úterý 3. května 2023 se žáci naší školy zúčastnili fotbalového turnaje McDonald’s cup a vyhráli krásné druhé místo! Fotbalový tým tvořili: Nela Valdová, Tomáš Sobek, Martin Matlocha, Martin Buzinis, Jiří Doskočil, Ondřej Kutálek, Vít Macháček, František Macháček a v bráně se vystřídal Vít Langer a Barbora Kutálková. Naši školu reprezentovali v kategorii malotřídních škol, kde se setkali celkem se 3 soupeři.

První zápas hráli proti týmu Bochoř. Naši žáci předvedli vynikající týmovou práci a skvělou obranu, což jim umožnilo zvítězit v tomto zápase 3:1. Bylo to skvělé vítězství a žáci byli plni sebevědomí před dalšími zápasy.

V druhém zápase se utkali s týmem z Ústí. Tento zápas byl velmi napínavý a oba týmy si daly pozor, aby udělaly co nejméně chyb. Naše škola se snažila získat vedení, ale soupeř byl velmi silný a nepustil ani jeden náš gól. Naopak se druhému týmu podařilo střelit 5 branek.

Poslední zápas turnaje byl proti týmu z Želatovic. Tentokrát se naši žáci prezentovali silnou útočnou hrou, což jim umožnilo vstřelit 3 branky. I přes snahu soupeře náš tým vyhrál.

I přesto, že jsme prohráli jeden zápas, jsme velmi hrdí na to, jak naši žáci hráli na celém turnaji. Skvělá týmová práce, obrana i útok umožnily našim žákům zvítězit ve 2 zápasech a získat celkově 2. místo v turnaj. Gratulujeme našim žákům k jejich skvělému výkonu.