Informace k zahájení školního roku 2017/2018 v MŠ

Stanovení úplaty za předškolní vzdělávání ve školním roce 2017-2018

V souladu s ustanovením § 123 odst. 2.4 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním vzdělávání (školského zákona) a s ustanovením § 6 odst.1, 2, 6 a § 7 vyhlášky č. 14/2005 Sb., o předškolním vzdělávání stanovuji částku úplaty za předškolní vzdělávání ve výši

dítě celodenně chodící 200,-  Kč  / kalendářní měsíc
dítě  – předškolák zdarma

Platbu je možné zasílat na účet školy – podrobné informace získáte od paní učitelky v mateřské škole.

Začínáme nový školní rok od 4. 9. 2017.

Prosíme příchod dětí do 8:00 hod.!

Co děti potřebují do MŠ :

  • Papuče s pevnou patou, ne nazouváky !!!!
  • Pyžamo
  • Tričko, tepláky
  • Náhradní oblečení – kalhoty, trenýrky, ponožky, tričko, tepláky
  • Na převlečení dle počasí – kraťasy, tepláky na vycházku

VŠE PROSÍME ŘÁDNĚ OZNAČIT – PODEPSAT !!!!

PŘI PROJEVECH NEMOCI DÍTĚTE BUĎTE, PROSÍM, OHLEDUPLNÍ  K OSTATNÍM DĚTEM  A SVÉ DÍTĚ NECHEJTE DOMA VYLÉČIT !Stravu dítěte odhlásit den předem! ( tel. 722 315 516). Jinak si stravu v ten den vyzvednout v mateřské škole. Způsob hrazení stravného – platbu zaslat na účet školní jídelny Chropyně.